Aksu Tv

< / > Sitene Ekle
Sitene Aksu Tv Canlı Yayını ekle..
İsim Kahramanmaraş Radyo Ve Televizyonculuk Aş.
Kategori Yerel
Genel Merkezi Kahramanmaraş
Telefon 0 344 225 22 46
Adres http://www.aksutv.com.tr

Aksu Tv Canlı Yayın

Aksu Tv, Türkiye’de yerel yayın yapan televizyon kanalıdır. Kanal, Kahramanmaraş’ta kurulmuş ve yayın hayatına aynı şehirde devam etmektedir. İzle9.com sizlere ‘’ Aksu Tv canlı izle ‘’ seçeneğiyle kanalı naklen yayınlamaktadır. Kanal, yerel bir kanal olmasıyla birlikte, şehrin nabzını tutmaktadır. Yayın hayatının 15. Yılını kutlayan köklü bir kanaldır. Aksu Tv kendine has bir yayın akışına sahiptir. Yerel bir kanal olmasına rağmen oldukça güçlü programları bulunmaktadır. Ayrıca kanal onlarca film yayınlamaktadır.

Aksu Tv, alanında uzman kişilerden oluşan ekibiyle birçok program hazırlamaktadır. Kahramanmaraş’ın nabzını tutan programlarla şehir hakkında gerçekleşen olayları programlarla masaya yatırmaktadır. Kahramanmaraş’ta yaşanan olayları ve gelişmeleri canlı olarak takip edebiliceğiniz bir kanal olmanın yanında, şehir’de yaşanan kültür – sanat gelişmelerine de ağırlık vermektedir.

Aksu Tv’de yayınlanan bazı programlar ise Aksu Haber, Artı Eksi, Çizgi Dışı, Deklanşör, Eğitime Bakış, Gün Ortası, Güne Başlarken, Haber Haftasonu, Haber Ötesi, Kahramanlar Yarışıyor gibi programlardan oluşmaktadır. Aksu Tv, birçok programını canlı olarak yayınlamkatadır. Kahramanmaraş hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve şehirde yaşanan olaylar ile iligli haberleri öğrenmek için Aksu Tv’yi izleyebilirsiniz. Aksu Tv, İzle9.com adresinde ‘’ Canlı İzle ‘’ seçeneğiyle naklen yayınlanmaktadır.

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?