A2 TV

< / > Sitene Ekle
Sitene A2 TV Canlı Yayını ekle..
İsim Turkuvaz Yeni Asır Televizyon Prodüksiyon A.Ş.
Kategori Ulusal Dizi-Film
Genel Merkezi İstanbul
Adres http://www.a2tv.com.tr/

A2 TV

A2 kanalı Turkaz Medya Grubuna çatısı aldında kurulan ATV kanalının bir koludur. Kanal 16 Kasım 2016'da test yayınına başlamış, 28 Kasım 2016 normal yayınına başlamıştır.3 Nisan 2017'de fuul HD olarak yayın hayatına devam etmiştir. Kanalın sloganı ise şöyle; "Televizyonun Yeni Rengi" kanal da ilk dikkati çeken durum ise logosudur.Logo, sloganının hakkını vererek renkli ve yenilikçidir.Türkiyede görmeye çok alışık olmadığımız bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz.

A2 TV kanalında yayınlanan programlar ve diziler ATV kanalında daha önce yayınlanmış ve final yapmış diziler. Bu yayın akışına eklenen diziler ise şöyle; Alemin Kralı, Benim Annem Bir Melek, Gönülçelen, Selena, Bez Bebek, Adanalı, Sıla, Canım Ailem, Huzur sokağı,Zerda vs. Kanal da her kitleye uygun bir profil var.Bez Bebek ve Selena ile çocuklara, Benim Annem Bir Melek ve Canım Ailem ile aile izleyecilerine, Adanalı ile aksiyon, poliseye sevenlere, Zerda ile dram sevenlere, Alemin Kralı ile komedi sevenlere vs. Kanal her izleyici kitlesine ulaşmaya çalıştığını görebiliyoruz.Bir diğer durum ise şöyle; dizilerdeki ortak özellik ise; hepsinin yeni bölümlerinin yayınlandığı dönemlerde ciddi rating almaları.Ayrıca kanal yabancı film severleri ihmal etmeyerek aksiyon,dram,korku,bilim kurgu,komedi, gerilim tarzında hollywod filmleri yayınlıyor.Kanal da yayınlanan bazi filmler ise şöyle; Korku Evi, Müzede Bir Gece, 300 Spartalı, Gladyatör, Polis, Esaretin Bedeli, Baba, Maske, Uzay Yolcuları, Görevimiz Tehlike, John Vick, Dedektif vs. Geçtiğimiz günlerde Jackie Chan ve Chris Tucker'in başrolunu oynadığı efsane aksiyon ve komedi ile dolu olan Bitirim İkili filmini yayınlamıştı.Film, çinli bir bürokratın kızını, Amerikadaki bir çetenin kaçırmasıyla başlıyor. Jackie Chan ve Chris Tucker'in polis rolüyle karşımıza çıkıyorlar, deyim yerindeyse filmin, hakkını veriyorlar.Kanal düzenli olarak yabancı filmleri yayınlıyor olması Türkiyedeki sinefiller için müjdeleyici bir haber.

Dizi ve Film sevenlerin mutlaka uğraması gereken A2 kanalı sizinle paylaşıyor olmaktan www.izle9.com ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. A2 kanalını istediğiniz yerde,ister tabletten,ister telefondan, ister bilgisayardan 7 gün 24 saat boyunca ücretsiz, fuul HD, donmadan gönül rahatlılığıyla izleyebilirsiniz. Yorumlarınız sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmemiz için önemli buluyoruz.

A2 CANLI İZLE

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?