Hakkında - Canlı izle
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Hakkında

İZLE9.COM SİTESİ NEDİR ?

İzle9.com, 2019 Temmuz ayında kurulmuş. Televizyon yayınlarını , Sinema Filmlerini, Dizi yayınlarını, HD olarak telefonunuza kadar getiren ücretsiz alternatif bir platformdur.

CANLI TV YAYINLARI

Sitemiz de Ulusal kanallar , Uluslararası kanallar, yerel kanallar bulunmaktadır. Ayrıca sitemizde Azarbeycan , Rusya , Almanya , ABD ülkelerinin kanalları da bulunmaktadır. Tüm kanalları sitemizde 24 saat boyunca, dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

HABERLER

Sitemiz de dizilerin , filmlerin haberleri paylaşılmaktadır. Ayrıca eleştirmenlerimiz tarafında dizi ve film eleştirileri yapılmaktadır. Dizilerin yayınlanan bölümlerini analizi ve diğer bölüm de neler olabileceği tarzında haberler girilmektedir.

DİZİLER

Sitemizde izlemeğe doyamadığımız birçok dizi yüklenmektedir. Bunların arasında elbetteki yabancı diziler de var. Ayrıca sevdiğiniz ve ulaşamadığınız diziler olursa , bizlere bildirirseniz sizlerle paylaşma şansını bulabiliriz.

FİLMLER

Sitemizde Sinema Filmleri , film önerileri , film çözümlemelerinin yapıldığı katagorimiz de bulunmaktadır. Düzenli olarak Film yüklemeleri yapıyoruz. Olur da bulamadığınız filmler olursa , bizlere bildirirseniz , sizlerle paylaşmaya şansını bulabiliriz.

YAYIN AKIŞI

Sitemizin bir diğeri ise Türkiye’de yayın yapan kanalların yayın akışları bulunmaktadır. Hangi kanal da nelerin yayınlayacağını dileiğiniz gibi takip edebilirsiniz . Yayın akışında sevdiğiniz program ve ya dizinin yayın günlerini takip edebilirsiniz .

MOBESE YAYINLARI

Sitemiz de çeşitli bölgelerin kamu ile paylaşılan mobese yayınları bulunmaktadır. Mobese yayınları , daha önceki kayıt olarak yayınlanmaz. Tüm mobeseler, canlı olarak yayınlanır. Özgürce, mobeseleri izleyebilirsiniz.

ÖNERİ VE ŞİKAYET

Sizlere daha iyi bir hizmet sağlayabilmemiz için sizlerin geri dönüşlerini önemsiyoruz. Bize herhangi bir durumda olumlu , olumsuz geri bildirim sağlarsanız sizlere daha iyi hizmet sağlayabiliriz. Sitemizde olmasını istediğiniz film , dizi , yayın ve ya kategorileri bizlerle paylaşırsanız, sitemizde yayınlayabiliriz. Ayrıca diziler ve filmler üzerine yazdığınız yazıları bize gönderebilirseniz , editörlerimizin onayıyla sitemizde isminiz ile birlikte paylaşabiliriz.

 

Bizlere buradan ulaşabilirsiniz ! İzledokuz@gmail.com

Facebook Yorumları

Yorumlar

Yorum Ekle

Abdullah Avcı tarafından 2019-06-10 15:13:34 tarihinde gönderilmiştir.

Beşiktaşa geldiğim için çok mutluyum.

İletişim tarafından 2019-06-10 15:13:09 tarihinde gönderilmiştir.

deneme yorum

Sponsor Bağlantılar

Facebook Sayfamız

Son Yorumlar

Twitter Sayfamız