Kanal 7 HD - Canlı izle
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kanal 7 HD

Tekrar Programlar 02:00 - 06:30
İsim Hayat Görsel Yayıncılık A.Ş.
Kategori
Genel Merkezi İstanbul
Telefon 0 212 437 80 80
Adres http://www.kanal7.com

KANAL 7

Kanal 7, 26 Temmuz 1995’de İstanbul’da Yeni Dünya Medya Grubu bünyesi altında İstanbul’da kurulmuştur. Kanalın sloganı ise şöyledir; ‘’Hayatın Tüm Renkleri Kanal 7’de’’. Kanal 7, şu an aktif olarak Türkiye, Azerbaycan, Kuzey Kıbrıs’da aktif olarak yayın sağlamaktadır. Kanal kuruşunun 7. Yılına kadar yaklaşık 3 logo değiştirmiştir. 13 Eylül 2002’de ise kullandığı logoyu günümüze kadar gelmiştir. Kanal kurulduğu yılarda, yayın akışında ağırlıklı olarak haber bültenleri ve pempe dizileri yer vermiştir. Aynı dönemlerde yerel liglerin maçlarını yayınlayan kanal, bir dönem Spor Bültenine soyunmuş, lakin beklentilerinin altında kaldığı gerekçesiyle Spor Bültenlerini kaldırmış.

 

KANAL 7 Avrupa

 

Takvimler, 9 Kasım 2009 yıllarını gösterdiğinde, kanal Avrupa’da yaşaya Türklere yönelik yayın yapmak için ‘’Kanal 7 Avrupa’’ kanalını kurmuştur. Almanya, Fransa, İtalya, İsveç, İngiltere gibi ülkelerde Türkiye gurbetçilerinin hala ‘’Kanal 7 Avrupa’’ kanalını izlemekte olduğunu söyleyebiliriz.

 

KANAL 7 HD

 

Tarihler, 2014’i gösterdiğine ise, Türkiyedeki birçok Televizyon kanallarının ‘’HD’’ yayına geçmesiyle birlikte Kanal 7’de HD yayına geçmiştir. Kanal 7 ile Kanal 7 HD arasındaki fark kanalların görsellik kalitesidir, yayınları ortak yapılmaktadır.

 

KANAL 7 YAYIN AKIŞI, NELER İZLEYEBİLİRİZ ?

 

Kanal genel olarak Dizi, Film, Dini Programlar, Yaşam-Aktüel, Haber gibi programlar yayın akışında olduğu mevcut. Kanal 7’de yayınlanan birçok izi ithal diziler. Ağırlıklı olarak Hindistan ve Kore’den dizilerin yayınlandığını görüyoruz. Dizilerden bazıları ise şöyle; Bıçak Sırtı, İkimizin Yerine, İki Yabancı, Deli Divane, Yemin,Tatı Bela, Hz.Yusuf, Elif, Sil Baştan, Yalancı Bahar, Sensiz Olmaz, Benimsin, Feda, Hz. Meryem, Ah Kalbim, Ömre Bedel gibi diziler. Hindistan dizileri, yayın akışının büyük bir oranını kapsıyor. Dizler, ağırlıklı olara Dram, Müzikal, Entrika gibi konuları işliyor. Aralarından bazıları Kore’den ithal edilen diziler var. Kore dizilerinin konusu ise şöyle, Kraliçe Dangyeong ile Kral Joongjong’un arasında geçen Entrika, Aşk, Dram, Taht Oyunları üzerine kurulu. Kanal 7’de yayınlanan dizilerden biraz daha bağımsız göründüğünü söyleyebiliriz.K aki dini içerikli dizilerde mevcut. Bunlardan birkaçı ise şöyle; Hz. Meryem, Hz. Yusuf. Dizilerde, İslam dini için önemli olan kişilerin hayat hikayelerini işliyor.Özelikle Hz. Yusuf dizisinin Türkiyede çok ciddi bir izleyici kitlesi olduğunu biliyoruz. Kanal, düzenli olarak yerli ve yabancı filmleri yayın akışına ekliyor.Yayın akışına bakmaz isterseniz, aşağıdaki ekten ulaşabailirsiniz. Kanaldaki programlar ise şöyle; Başkent Kulisi, İskele Sancak, Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, Kanal 7 Haber, Gündüz Gece, Gönül Sohbetleri vs. ‘’İskele Sancak’’ programı Kanal 7 kurulduğu yıldan bu yana aktif olarak yayınlanıyor. Program, Türkiye Siyasetin’den önemli kişiler ile geçen tartışmalar ve sohbetler üzerine kurulu. Kanal’daki diğer program ise; Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum programı.Program akışını, Özel Tunca eşliğinde Dünyan’nın her bir coğrafyasına giderek, kaliteli görseller eşliğinde bilgilendirerek bizlere anlatıyor. Kanal 7’de dini programlar da yayınlanıyor bunlardan bir tanesi; ‘’Gönül Sohbetleri’’ programı. Ali Rıza Temel’in sunduğu program, izleyecilerin yorumlarını, sorularını cevaplamak üzerine kurulu. Aynı zamanda Ali Rıza Temel’in dinde yaşanan olayları ve Din tarihinide anlatıyor.

 

Okuduğunuz gibi Kanal 7’de film sevenlerin de, dini programlar sevenlerinde, belgesel sevenlerin de, özellikle Hindistan dizilerini sevenlerin mutlaka uğraması gereken bir kanal. Sizlerle ‘’Kanal 7’’ ekranını paylaşmaktan www.izle9.com ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. Kanal 7 ve diğer tüm kanalları sitemiz üzerinde ücretsiz, fuul HD olarak donmadan , ister telefonunuzdan, ister tabletinizde, ister bilgisayarınızdan 24 saat boyunca izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı, sizlere daha iyi bir hizmet sağlamamız için değerli buluyoruz.

KANAL 7 CANLI İZLE

Şuanda Yayında Olanlar

Facebook Yorumlar


Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Detaylı Gör

Tekrar Programlar
02:00 - 06:30

Kanal 7'de Sabah
06:30 - 07:45

Sonsuza Dek
07:45 - 09:00

Allı Turnam
09:00 - 10:45

İkimizin Yerine
10:45 - 12:30

Bıçak Sırtı
12:30 - 14:30

Yemin
14:30 - 16:10

İkimizin Yerine
16:10 - 18:00

Kanal 7 Haber Saati
18:00 - 19:00

Yemin
19:00 - 21:30

Bıçak Sırtı
21:30 - 23:30

Deli Divane
23:30 - 02:00

Tavsiye Kanallar

Son Haberler

17 Ocak Reyting Sonuçları ,Babil 1. Bölümü İle Reyting’de Kaçıncı Oldu ? Babil Reyting Sonuçları ? 17 Ocak Reyting Sonuçları ,Bab...
Babil Dizisi Oyuncuları Kimler ? Babil Dizisi Oyuncuları Kimler...
Mucize Doktor 19. Bölüm 1. Fragman , Mucize Doktor Son Fragman Mucize Doktor 19. Bölüm 1. Fra...
Çukur 86. Bölüm İzle , Çukur Son Bölüm İzle Show Tv Çukur 86. Bölüm İzle , Çukur S...
Kadın 80. Bölüm İzle , Kadın Dizisi Son Bölüm İzle, Kadın Dizisi Kadın 80. Bölüm İzle , Kadın D...
Kadın 79. Bölüm İzle, Kadın Son Bölüm İzle , Kadın Fox Tv Kadın 79. Bölüm İzle, Kadın So...
Tutunamayanlar 4. Bölüm Full İzle,  Tutunamayanlar Son Bölüm İzle Tutunamayanlar 4. Bölüm Full İ...
Tutunamayanlar 3. Bölüm Full İzle,  Tutunamayanlar Son Bölüm İzle Tutunamayanlar 3. Bölüm Full İ...
Ahmet İki Gözüm Filmi Full İzle , Ahmet Kaya Filmi İzle ,  İki Gözüm Ahmet Full İzle  Ahmet İki Gözüm Filmi Full İzl...
Ramo 3. Bölüm Full İzle , Ramo Son Bölüm İzle Show Tv Ramo 3. Bölüm Full İzle , Ramo...

Son Yorumlar