ATV - Canlı izle
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

ATV

Kara Ekmek 01:55 - 05:00
İsim atv
Kategori Ulusal Haber Dizi-Film
Genel Merkezi İstanbul
İletişim https://www.atv.com.tr/
Telefon 444 888 1
Adres https://www.atv.com.tr/

ATV

 

ATV kanalı, 9 eylül 1992’de test yayınına, 12 temmuz 1993’de ise normal yayın başlamıştır. Kanal kurulduğu dönemde ‘’ Sabah Televizyonu’’ adıyla Dinçer Bilgin kurmuştur. Kanal, kuruluşun bir yıl sonrasında normal yayına geçmesiyle adını, ‘’ ATV ‘’ olarak değiştirmiştir. Kuruluşundaki sloganı ise şöyledir: ‘’ATV seyredecekseniz. Kuruluşunda yayınladığı diziler ilgiyle izlenmiş ve kanalın reytinglerini yükseltmiştir. İşte bazı diziler ; Süper Baba, İkinci Bahar, Çiçek Taksi, Tatlı Kaçıklar, Mahallenin Muhtarları, İlişkiler, Gurbetçiler, Sıcak Saatler, Baba Evi, Böyle Mi Olacaktı, Affet Bizi Hocam gibi dizileri yayınlamıştır. Ayrıca 1994’de Siyaset Meydanı yayınlayan kanal ciddi bir izleyici kitlesi oluşmuştur. Kanalın, kuruluşundan 2007 yılına kadar birçok el değiştirmiş bazıları ise şöyledir; Mehmet Emin, Turgay Ciner, Murat Vargı, Ahmet Çalık ve 2007’de Orhan Kemal Kalyoncu’nun satın almasıyla günümüze kadar gelir. Kanal, Turkuaz Medya Grubu bünyesi altındadır ve şu anki sloganı ise şöyledir: ‘’ Yine bir sezon yine bu ATV seyredeceksiniz’’.

 

 

ATV’DE NELER VAR ?

 

   Kanal, dizi ve filmleriyle popülerdir. Yayın akışına baktığımızda ise; Sen Anlat Karadeniz, Kimse Bilmez, Kanatsız Kuşlar, Kara Para Aşk, Beni Bırakma, Bir Zamanlar Çukurova, Nihat Hatioğlu İle Dosta Doğru, Beni Bırakma, Esra Erol’da, Kahvaltı Haberler ve Ana Haber Bülteni gibi programlar, diziler mevcut. Atv , dizileri en çok izlenilen diziler arasında ilk sırada.  Dizilerin konusu ise istisnasız, dram üzerine oluyor. Atv, düzenli olarak yabancı filmler yayınlayan bir kanal. Ağırlıklı olarak, hollywod sinemasından birçok örnek yayınlayan kanal, ilgiyle izleniyor.  Kanalda, Kim Milyoner Olmak İster programıda uzun soluklu bir yapım ve buna rağmen en çok izlenilenler arasında. Programı sunanlar arasında Kenan Işık, Oktay Kaynarca, Murat Yıldırım gibi isimler var şu an programı Kenan İmirzaloğlu sunuyor. Programda , genel kültür soruları soruyluyor ve 4 şık ile cevaplıyorsunuz. Atv kanalının programına baktığımızda ağırlıklı olarak, dizilerin olduğunu görebiliyoruz bunların yanın yabancı filmler ve birçok program eşlik ediyor. Atv kanalını ve diğer birçok kanalı sitemizden ücretsizi fuul HD olarak donmadan gönül rahatlılığıyla 24 saat izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı sizlere daha iyi bir hizmet sağlamamız açısından değerli buluyoruz.

Şuanda Yayında Olanlar

Facebook Yorumlar


Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Yayın Akışı

Detaylı Gör

Kara Ekmek
01:55 - 05:00

Beyaz Gelincik
05:00 - 08:00

Kahvaltı Haberleri
08:00 - 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert
10:00 - 13:00

Gün Ortası
13:00 - 14:00

Beni Bırakma
14:00 - 16:20

Esra Erol'da
16:20 - 19:00

ATV Ana Haber
19:00 - 20:00

Kuruluş Osman
20:00 - 00:20

Tavsiye Kanallar

Son Haberler

17 Ocak Reyting Sonuçları ,Babil 1. Bölümü İle Reyting’de Kaçıncı Oldu ? Babil Reyting Sonuçları ? 17 Ocak Reyting Sonuçları ,Bab...
Babil Dizisi Oyuncuları Kimler ? Babil Dizisi Oyuncuları Kimler...
Mucize Doktor 19. Bölüm 1. Fragman , Mucize Doktor Son Fragman Mucize Doktor 19. Bölüm 1. Fra...
Çukur 86. Bölüm İzle , Çukur Son Bölüm İzle Show Tv Çukur 86. Bölüm İzle , Çukur S...
Kadın 80. Bölüm İzle , Kadın Dizisi Son Bölüm İzle, Kadın Dizisi Kadın 80. Bölüm İzle , Kadın D...
Kadın 79. Bölüm İzle, Kadın Son Bölüm İzle , Kadın Fox Tv Kadın 79. Bölüm İzle, Kadın So...
Tutunamayanlar 4. Bölüm Full İzle,  Tutunamayanlar Son Bölüm İzle Tutunamayanlar 4. Bölüm Full İ...
Tutunamayanlar 3. Bölüm Full İzle,  Tutunamayanlar Son Bölüm İzle Tutunamayanlar 3. Bölüm Full İ...
Ahmet İki Gözüm Filmi Full İzle , Ahmet Kaya Filmi İzle ,  İki Gözüm Ahmet Full İzle  Ahmet İki Gözüm Filmi Full İzl...
Ramo 3. Bölüm Full İzle , Ramo Son Bölüm İzle Show Tv Ramo 3. Bölüm Full İzle , Ramo...

Son Yorumlar